Hoboken   SC Vistula Stars
Hoboken

2014-10-18, 16:30

Czas spotkania: 50 min.

W ubiegla sobote 11 pazdziernika nasza druzyna rozegrala wyjazdowe spotkanie.Przeciwnikiem byla druzyna z Hoboken.Pierwszy mecz miedzy tymi druzynami zakonczyl sie zwyciestwem naszych chlopcow 8:1.I tym razem nasi zawodnicy pokazali ze potrafia grac w pilke.Juz po 5 minutach "gwiazdy" prowadzily 2:0.Bramki strzelili Cristiano Nitek i Eric Moroz. Do przerwy dwie bramki dolozyl Eric M. I Gabriel Serafin.5:0 po pierwszej polowie , pozwolilo naszym chlopcom na spokojna gre w drugich 30 minutach.Trzeba zaznaczyc ze kazda formacja grala bardzo dobrze i slowa pochwaly naleza sie nie tylko strzelcom bramek, ale takze zawodnikom grajacym w srodku boiska , obroncom i bramkarzowi.W drugiej czesci gry nastapila zmiana w bramce naszej druzyny.Alana zastapil Sebastian.Nasi chlopcy dalej kontrolowali przebieg spotkania,utrzymywali sie dluzej przy pilce i mogli pocwiczyc wieksza ilosc podan.Zdobyli kolejne dwie bramki.Druga swoja  bramke w meczu strzelil Cristiano N. i  na zakonczenie po indywidualnej akcji bramke zdobyl Eric Zawada.Kolejne wysokie zwyciestwo naszych chlopcow i kolejny mecz bez straty gola,co jest duza zasluga naszych obroncow i wspanialych bramkarzy.Najwieksze wrazenie zrobilo na naszych zawodnikach miejsce gdzie rozgrywali mecz.Boisko polozone tuz przy rzece Hudson z pieknym widokiem na Manhattan.Juz w najblizsza sobote kolejny mecz.Tym razem to my bedziemy gospodarzami.Mecz rozpoczyna sie o 12:00 pm w Garfield.Przeciwnik to zawodnicy z Glen Rock.Pierwszy mecz "Gwiazdy" wygraly 7:0.Powodzenia.